Hakkımızda

Ekibimiz yaklaşık 30 yıllık sağlık sektör deneyimine sahip profesyonellerden oluşmuştur. Özel ve kamu sağlık kurum ve kuruluşlarının hemen her alanında hekim, iş yeri hekimi, aile hekimi, estetik hekimi, yönetici, kurucu, işveren, başhekim, bilirkişi, arabulucu, hastane direktörü, hastane genel müdürü ve sivil toplum kuruluşunda yönetici olarak çalışmış ekibimiz sektörün tüm dinamiklerini çok iyi bilen profesyonellerdir. Geçmiş çalışmalarımız ve tecrübelerimizle büyük başarılara imza attık ve atmaya devam edeceğiz.

Yeni hizmetler ve değerler üretmek gelin beraber çalışalım..

Eskiden iş dünyasında yazılı ve imzalı sözleşmeye ihtiyaç yoktu. Yapılan sözlü akitler bir ant gibi değerlendirilmekte ve ölüme kadar sürmekteydi.  Peki, son yüzyılda ne oldu? Hareketlenen yaşamlar, sınır tanımayan işler ve iş âlemi nedeniyle insanlar sadece doğduğu ve büyüdüğü yerde kalamaz duruma geldi.  Yine bu dönemde yapılan bir işin bütüncül yaklaşımı için birçok iş ortağı ile ilerlemek gerektiği anlaşıldı. Borsalar tüm dünyaya hızla yayıldı. Küçücük bir ekrandan bile dünyanın her yerinden her yerine bir dakika içinde bir şeylere ortak olma imkânı geldi. Tüm bu değişim ile yeni iş alanlarının oluşması ve bireysel veya kurumsal ortaklarla yaşanan çatışma alanlarında, üç unsurun sağlandığı durumda iletişimin ve ticaretin devam edebileceği anlaşıldı: güvenilirlik, dürüstlük ve sadakat.

Güvenilirlikte katsayı, beraber iş yapacak kurumlar ile kişiler arasında tekerin ilk dönüşünü başlatmak için gerekli bir sıfat veya olgu olduğu vazgeçilmez bir gerçektir. Ortaklığımız sonsuz güvenle, isteyen her kuruma ve kişiye istediği yerde referans araştırmasını başlatabilmesi için istediği tüm bilgiyi şeffaf bir şekilde aktarmaya hazırdır.

Dürüstlük, çok konuşulan ve herkeste olan bir meziyettir. İşler hiçbir zaman planlandığı gibi gitmiyor. Her zaman kurguyu etkileyen ve hesap edilmeyen farklılaşmalar oluyor. Bu durumda özünü, şeffaflığını ve açık iletişimini korumak bugünün dünyasında artık bir meziyet midir? Aslında herkeste olan bu özellik bizim için de vazgeçilmez bir unsur ve yıllar içinde korku ve baskılardan arınmayı öğrenen kazanılmış bir kabiliyet olmuştur.

Sadakat,insanlar, toplumlar ve kurumlar kendi kendilerine veya birbirlerine söz vererek büyük değişimleri başlatmışlardır. Peki sonunu getirebilmişler midir? Getirenler ve getirmeyenler arasındaki en büyük fark nedir? “Sadakat”.  Sadakat, insanın kendi kendine sözünden, dünya barışına kadar birçok uzun dönemde beraberliği ve barışı etkileyen olgu, özelliktir. Uzun dönem işbirliği ve sürdürülebilirliği ifade eden bu kelimenin önemi büyüktür.