Audit

buy term papersessay writing serviceterm paperhttps://essay-online.com/

Hastanelerin 24 saat ve 365 gün kesintisiz hizmet veren nadir iş alanlarından biridir. Multidisipliner çalışan ve kesintisiz hizmet veren bu tıp sektörler sürdürülebilir kalite standartlarında kalmakta zorlanabilirler.

Hangi alanlarda sapmalar olabilir, gri ve karanlıkta hangi alanlar kalabilir? Bu konu aslında tüm kültürlerde ve coğrafyalarda çeşitli farklılaşmalar olmakla beraber neredeyse ortaktır. Hemen hemen tüm ülkelerde kamu kurumları veya yetkilendirilmiş kurumlar tarafından bu konularda periyodik önceden belirli auditler yapılmaktadır. Ancak bu auditlerin habersiz ve beklenmedik olmaması, yatırımcılar ve hastane üst yönetimlerinin istediği tüm sonuçlara erişimi sağlamamaktadır.

Yapacağımız auditler yetkili kurumlar tarafından gerçekleştirilen auditlerden olmayıp, tıbbi farklı indikatörleri kapsamakla beraber ağırlığını işletme, finansal ve mali risk yönetimi alanında olacaktır. Yapacağımız auditler hemen her alanda işletme ve sorumluluk almış alanında sektörce hem fikir olunan tecrübeli ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilecektir. Kurum mahremiyeti önceliğimizdir.

hash flare